Comments on: Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? /?p=43 Przegląd i analiza trendów rozwoju internetu w Polsce i na świecie. Wed, 24 Oct 2007 16:44:39 +0000 http://wordpress.org/?v=1.5.2 Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: Orson /?p=43#comment-1117 Tue, 19 Sep 2006 12:37:07 +0000 /?p=43#comment-1117 Ja przez stumbleupon natknąłem się na coś takiego: http://v098.iloggo.pl/user/displayPersonalGrid?pGridId=Dom Wygląda jak web2.0 - czekam co z tego wyjdzie. W sumie z liczby web2.0-rowych polskich serwisów, bedzie mozna sklecic taka jedną całość uzupełniającą się. Ja przez stumbleupon natknąłem się na coś takiego: http://v098.iloggo.pl/user/displayPersonalGrid?pGridId=Dom Wygląda jak web2.0 - czekam co z tego wyjdzie. W sumie z liczby web2.0-rowych polskich serwisów, bedzie mozna sklecic taka jedną całość uzupełniającą się.

]]>
Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: hazan /?p=43#comment-295 Sun, 18 Jun 2006 13:10:11 +0000 /?p=43#comment-295 Śpimy ale nie do końca :). Mamy już kolejną funkcjonalność którą wdrożyliśmy na prośbę użytkowników. Tym razem są to powiadomienia na e-mail o nowych odpowiedziahc - aż 3 rodzaje powiadomień do wyboru - więcej szczegółów na blogu www.pytamy.pl Śpimy ale nie do końca :). Mamy już kolejną funkcjonalność którą wdrożyliśmy na prośbę użytkowników. Tym razem są to powiadomienia na e-mail o nowych odpowiedziahc - aż 3 rodzaje powiadomień do wyboru - więcej szczegółów na blogu www.pytamy.pl

]]>
Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: Szymon Zaczyk /?p=43#comment-269 Mon, 12 Jun 2006 01:11:37 +0000 /?p=43#comment-269 O kurcze... Wy nie spicie w ogole? ;) O kurcze… Wy nie spicie w ogole? ;)

]]>
Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: hazan /?p=43#comment-268 Sun, 11 Jun 2006 09:58:45 +0000 /?p=43#comment-268 Miło mi poinformować, że właśnie wdrożyliśmy kolejną funkcjonalność o nazwie „a google powiedział..” (zintegrowaliśmy wyniki z google z naszymi pytaniami) . Tera użytkownik po zadaniu pytania może zobaczyć jakie odpowiedz uzyskał by od google na ten temat (czasami daje to śmieszne efekty). Miło mi poinformować, że właśnie wdrożyliśmy kolejną funkcjonalność o nazwie „a google powiedział..” (zintegrowaliśmy wyniki z google z naszymi pytaniami) . Tera użytkownik po zadaniu pytania może zobaczyć jakie odpowiedz uzyskał by od google na ten temat (czasami daje to śmieszne efekty).

]]>
Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: hazan /?p=43#comment-264 Tue, 06 Jun 2006 15:25:01 +0000 /?p=43#comment-264 Witam, Dziękuje za recenzje - wszystkie uwagi dokładnie przemyślimy. Chciałbym sprostować dwie rzeczy. Ja czyli Grzegorz Marczak jestem jednym z dwóch autorów serwisu. Sprawa druga to Askeet.com – jest to system demonstracyjny frameworoku o nazwie Symfony. Można powiedzieć iż był dla pytamy.pl pierwowzór ale tylko techniczny – z naszymi planami które mamy będziemy stopniowo odchodzić o funkcjonalności którą pierwotnie posiada Askeet. Witam,
Dziękuje za recenzje - wszystkie uwagi dokładnie przemyślimy.

Chciałbym sprostować dwie rzeczy. Ja czyli Grzegorz Marczak jestem jednym z dwóch autorów serwisu. Sprawa druga to Askeet.com – jest to system demonstracyjny frameworoku o nazwie Symfony. Można powiedzieć iż był dla pytamy.pl pierwowzór ale tylko techniczny – z naszymi planami które mamy będziemy stopniowo odchodzić o funkcjonalności którą pierwotnie posiada Askeet.

]]>
Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: snufkin /?p=43#comment-262 Mon, 05 Jun 2006 19:06:34 +0000 /?p=43#comment-262 "Czy tylko ja jestem takim zakichanym pedantem, czy może jeszcze ktoś ma podobne odczucia?" nie, nie tylko Ty ;) Serwisowi jeszcze trochę brakuję z funkcjonalności, ale myśle, że autorzy już nie długo i to nadrobią. Moje odczucia, jak dotąd są pozytywne. “Czy tylko ja jestem takim zakichanym pedantem, czy może jeszcze ktoś ma podobne odczucia?” nie, nie tylko Ty ;)

Serwisowi jeszcze trochę brakuję z funkcjonalności, ale myśle, że autorzy już nie długo i to nadrobią. Moje odczucia, jak dotąd są pozytywne.

]]>
Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: Szymon Zaczyk /?p=43#comment-261 Mon, 05 Jun 2006 13:07:18 +0000 /?p=43#comment-261 "No ale nie mówicie mi, że tak trudno nauczyć się, że zdania zaczynamy z wielkiej litery (pozdrowienia, losamorales ;]) a pytania kończymy JEDNYM znakiem zapytania?" Taka funkcje mozna bez problemow ustawic w PHP i mysle, ze tworcy pytamy.pl napewno to zrobia. To dopiero poczatek, wiec sporo roboty nachodzi na siebie i trudno sie ze wszystkim wyrobic. “No ale nie mówicie mi, że tak trudno nauczyć się, że zdania zaczynamy z wielkiej litery (pozdrowienia, losamorales ;]) a pytania kończymy JEDNYM znakiem zapytania?”

Taka funkcje mozna bez problemow ustawic w PHP i mysle, ze tworcy pytamy.pl napewno to zrobia. To dopiero poczatek, wiec sporo roboty nachodzi na siebie i trudno sie ze wszystkim wyrobic.

]]>
Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: Fipaj /?p=43#comment-260 Mon, 05 Jun 2006 12:36:47 +0000 /?p=43#comment-260 Od strony technicznej nie mam zastrzeżeń. Ale razi mnie trochę brak poczucia estetyki userów serwisu (tak, to mnie razi w większości serwisów Web2.0). No ale nie mówicie mi, że tak trudno nauczyć się, że zdania zaczynamy z wielkiej litery (pozdrowienia, losamorales ;]) a pytania kończymy JEDNYM znakiem zapytania? Można się też oczywiście umówić, że piszemy małymi literami i bez znaków zapytania - tu chodzi tylko o jednolitość. Czy tylko ja jestem takim zakichanym pedantem, czy może jeszcze ktoś ma podobne odczucia? A co do konkurencji - hmm, od dawna jakoś choruję, aby zrobić własny serwis Web2.0. I co? I mi się nie chce, aczkolwiek już w myślach przygotowałem sobie rozpiskę takiego serwisu ;-) No, jeśli ktoś miałby ochotę razem pofantazjować, to zawsze można ze mną pogadać ;-) Od strony technicznej nie mam zastrzeżeń. Ale razi mnie trochę brak poczucia estetyki userów serwisu (tak, to mnie razi w większości serwisów Web2.0). No ale nie mówicie mi, że tak trudno nauczyć się, że zdania zaczynamy z wielkiej litery (pozdrowienia, losamorales ;]) a pytania kończymy JEDNYM znakiem zapytania?

Można się też oczywiście umówić, że piszemy małymi literami i bez znaków zapytania - tu chodzi tylko o jednolitość.

Czy tylko ja jestem takim zakichanym pedantem, czy może jeszcze ktoś ma podobne odczucia?

A co do konkurencji - hmm, od dawna jakoś choruję, aby zrobić własny serwis Web2.0. I co? I mi się nie chce, aczkolwiek już w myślach przygotowałem sobie rozpiskę takiego serwisu ;-)

No, jeśli ktoś miałby ochotę razem pofantazjować, to zawsze można ze mną pogadać ;-)

]]>
Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: losamorales /?p=43#comment-259 Mon, 05 Jun 2006 07:08:00 +0000 /?p=43#comment-259 z tym odkupywaniem moze byc roznie. kupujac serwis kupujesz tez jego spolecznosc a ta nie latwo zbudowac. poza tym czesto kupujesz tez pomyslowych tworcow a to tez "wymierna korzyść". onet kupil sympatie i z tego co wiem chcial tez kupic grono. kto wie moze pytamy.pl jesli odpowiednio urosnie stanie sie smacznym kąskiem dla takiego portalu. z tym odkupywaniem moze byc roznie. kupujac serwis kupujesz tez jego spolecznosc a ta nie latwo zbudowac. poza tym czesto kupujesz tez pomyslowych tworcow a to tez “wymierna korzyść”. onet kupil sympatie i z tego co wiem chcial tez kupic grono. kto wie moze pytamy.pl jesli odpowiednio urosnie stanie sie smacznym kąskiem dla takiego portalu.

]]>
Comment on Pytamy.pl - gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie? by: RAFi /?p=43#comment-258 Sun, 04 Jun 2006 23:56:56 +0000 /?p=43#comment-258 Przyjmie się, jak wszystko co jest związane z HYPEM web 2.0. Wątpie jednak, że któryś z rodzimych serwisów bazujących na ASKEET zostanie kupiony przez portal. U nas w Polsce portale wolą zrobić samemu subserwis, niż odkupić istniejący już w sieci. Przyjmie się, jak wszystko co jest związane z HYPEM web 2.0. Wątpie jednak, że któryś z rodzimych serwisów bazujących na ASKEET zostanie kupiony przez portal. U nas w Polsce portale wolą zrobić samemu subserwis, niż odkupić istniejący już w sieci.

]]>