Archiwum dla kategorii 'informacyjne'

Barcamp Poznań

poniedziałek, 06 sierpień, 2007

Jak pochwalił się w zeszłym tygodniu losamorales w Poznaniu odbędzie się Barcamp, 1 września 2007 - godz 13:00. Będę tam. To dobrze, że pomysł spotkań branży internetowej propaguje się coraz bardziej - mamy już GrillIT, Bootstrap, GrillIT-Kraków, właśnie wskoczył Barcamp Poznań, a zaraz będzie też Spodek 2.0 w Katowicach. Wiem, że w przygotowaniu analogiczny pomysł […]

Spodek 2.0 - śląski barcamp

poniedziałek, 23 lipiec, 2007

W zeszłą sobotę miało miejsce pierwsze spotkanie a-la-barcamp w Katowicach. Jako tymczasową nazwę normanos zaproponował “Spodek 2.0″… i jak to z nazwami tymczasowymi bywa tak już chyba zostanie. Mnie się podoba :) lokalna i na temat.
Poniżej zdjęcie ekipy Spodek 2.0:

Pomimo, że spotkanie było czysto organizacyjne poruszyliśmy szereg tematów:
- zicherka ma mechanizm wiki i może […]

GrillIT - tym razem w Krakowie

niedziela, 10 czerwiec, 2007

Już jutro 11 czerwca w Krakowie w klubie “U Louisa” (Rynek 13) odbędzie się 4 krakowskie spotkanie GrillIT. To pierwszy GrillIT robiony w “kooperacji międzymiastowej” - mam nadzieję, że to pokaże innym miastom, że warto. Grillmasterzy z Wrocławia chętnie pomogą - zapraszam do kontaktu!
W Krakowie będę przedstawiał moje przygody w SecondLife - do zobaczenia!
PS. Pierwsza […]

GrillIT 6.6.6 - już jutro

wtorek, 05 czerwiec, 2007

Zapraszam na jutrzejsze wrocławskie spotkanie GrillIT - to już szósta edycja. Ze względu na datę mamy zatem 6.6.6 - szósty grill, szóstego dnia, szóstego miesiąca - zobaczymy czy uda się dotrwać do końca ;)
Do zobaczenia jutro!

Jak zarobić na web 2.0

piątek, 25 maj, 2007

16-17 maja miała miejsce konferencja “E-commerce 2007 - Kierunek web 2.0” w Szczecinie. Pomimo, że była to konferencja w dużej mierze “przez studentów dla studentów” to trzeba przyznać, że organizatorzy bardzo się postarali - miałem okazję prowadzić prelekcję i uczestniczyć w panelu w naprawdę dobrym towarzystwie.

Prelekcje których miałem okazję posłuchać:
- Radosław Tadeusz Kobus - […]