Tydzień konferencji i spotkań

W tym tygodniu kończą się wakacje - nie tylko dla uczniów, ale też dla dużej części środowiska związanego z internetem. Widać to po ilości spotkań w tym tygodniu:

 • wtorek - 28 sierpnia - Zielona Góra - spotkanie ludzi branży internetowej (nazwa tymczasowa: Bachanalia IT (!!!)) - spotkanie ma rozpoczynać serię spotkań analogicznych do grillIT, barcamp itp.; miejsce spotkania - rynek zielonogórski, inicjator będzie trzymał kartkę formatu A4 ze stosownym nadrukiem
 • wtorek - 28 sierpnia - Warszawa - Yulbiz - spotkanie blogerów i przedsiębiorców nowej ekonomii (BTW: byłem przekonany, że określenie “nowa ekonomia” jest już od dłuższego czasu passe) - więcej na stronie poświęconej spotkaniu; na spotkaniu telekonferencja z Montrealem oraz prezentacja szwedzkiego stołu od pl.Bebo.com
 • czwartek - 30 sierpnia - Warszawa - Innowatorium (chciałoby się użyć tutaj powiedzenia bootcampowego - “a jednak się kręci”)
 • na razie brak informacji, ale zgodnie z harmonogramem w czwartek powinna się też odbyć w Warszawie kolejna Aula (spotkania co 2 tygodnie, poprzednie spotkanie było 16 sierpnia)
 • sobota - 1 września - Poznań - Barcamp - pierwsze spotkanie poznańskie rozpoczynające spotkania cykliczne; mam nadzieję, że kolejne spotkania będą już poza weekendem

A już wkrótce - 7 września - kolejny GrillIT we Wrocławiu.

7 Odpowiedzi to “Tydzień konferencji i spotkań”

 1. Grzesiek Wolański Says:

  Spotkanie w Zielonej Górze o 18:30 :)

 2. nrm Says:

  8 września - Spodek 2.0 - Katowice ;)

 3. Zboczuch Says:

  18:30, ZG? Dokąd zamierzacie się udać potem (mogę nie dojechać na tę godzinę ;) )?

 4. Wiktor Says:

  Niestety sobota wydaje się nam najlepszym terminem na http://www.barcamp.pl - można to połączyć z weekendowym zwiedzaniem miasta - jeśli ktoś jest chętny to mogę nawet oprowadzić ;-)

 5. Sebastian Kwiecień Says:

  @Wiktor - ciekaw jestem jak to wpłynie na frekwencję - na grillIT testowaliśmy czy np lepszy jest wtorek czy piątek - i w tygodniu nie było różnicy :) weekendu jeszcze nie przerabialiśmy.

 6. yashke.com » Barcam Poznań - w tą sobotę Says:

  […] A propos “gorąca” - kończy się sezon ogórkowy co wyraźnie widać po wysypie spotkań branżowych. Nic tylko się cieszyć. “Polacy do boju!” Poczytaj też Jak działa Facebook API - zaproszenie […]

 7. Bartek Raciborski Says:

  @Wiktor, Sebastian: Weekend na pewno jest lepszy dla przyjezdnych i może skłonić do przybycia więcej osób spoza danego miejsca. Z drugiej strony może odstraszyć osoby, które intensywnie pracują i weekendy starają się bez wyjątków przeznaczyć dla rodziny/przyjaciół/relaks/ładowanie akumulatorów. Trzebaby przetestować, żeby się dowiedzieć jak to zadziała. :)

Zostaw odpowiedź