GrillIT - tym razem w Krakowie

Już jutro 11 czerwca w Krakowie w klubie “U Louisa” (Rynek 13) odbędzie się 4 krakowskie spotkanie GrillIT. To pierwszy GrillIT robiony w “kooperacji międzymiastowej” - mam nadzieję, że to pokaże innym miastom, że warto. Grillmasterzy z Wrocławia chętnie pomogą - zapraszam do kontaktu!

W Krakowie będę przedstawiał moje przygody w SecondLife - do zobaczenia!

PS. Pierwsza relacja w formie blip-castu z mojego konta na blipie.

7 Odpowiedzi to “GrillIT - tym razem w Krakowie”

 1. Sebastian Kwiecień Says:

  Krakowski GrillIT był bardzo udany - prelekcje były bardzo dobrymi punktami startowymi do dyskusji - podobnie jak na wrocławskim grillu. Widać że ta formuła (tj. kilka prezentacji na luzie + dyskusje w kuluarach) się sprawdza. Różnica pomiędzy wrocławskim i krakowskim grillem jest jedynie taka, że w Krakowie jest on bardziej “agencyjny” - tj w spotkaniu uczestniczy zdecydowanie więcej agencji interaktywnych niż w wypadku spotkań wrocławskich - ta różnica nie wpływa jednak na merytorykę prowadzonych dyskusji - po prostu w okolicy Krakowa jest więcej agencji :)).

  Wkrótce powinny ukazać się materiały ze spotkania - fotki i filmy wideo. Ja opublikuję swoją prezentację najpóźniej jutro.

 2. Piotr Says:

  Witam!

  Gratuluje dobrej prezentacji zainspirowala mnie do poszukania zasobow edukacyjnych no i okazuje sie, ze sa i to calkiem spore http://elearning-20.blogspot.com/2007/06/edukacja-w-second-life.html

 3. Sebastian Kwiecień Says:

  Hej Piotrze! Dzięki za cenne informacje - na pewno przydadzą mi się w mojej dalszej eksploracji second life. Wkrótce umieszczę materiały i artykuł o SL.

 4. Krzysiek Says:

  Dziękuję Sebastianie za poprowadzenie ciekawej prezentacji. Dziękuję całej ekipie z Wrocławia za wsparcie przy organizowaniu Grill IT :)

  Tym czasem zapraszam do obejrzenia fotorelacji. Wkrótce prezentacje i materiał wideo.

 5. Krzysiek Says:

  Upss.. Poproszę o poprawienie linku: http://www.grillit.opcom.pl/?p=26

 6. Sebastian Kwiecień Says:

  Link poprawiony.

 7. GrillIT - tym razem w Krakowie :: Web Relations .pl Says:

  […] Źródło: Sebastian KwiecieÅ� Sphere: Related Content […]

Zostaw odpowiedź